Nasze Projekty

Czujesz, że wszyscy ludzie, którzy wyznają wartości podobne do Twoich są już zajęci? Nic bardziej błędnego!  Daj nam szansę, a wyprowadzimy Cię z błędu! Naszą misją jest pomoc takim ludziom jak Ty! Specjalnie dla Was organizujemy imprezy, chrześcijańskie randki, szkolenia, rekolekcje i wiele innych, a wszystko po to, żeby ułatwić Wam zrobienie pierwszego kroku i odnalezienie miłości swojego życia.

A specjalnie na Waszą prośbę ruszamy z portalem randkowym!

CHRZEŚCIJAŃSKIE RANDKI:

Speed dating – kolejna obcobrzmiąca nazwa, która zagościła w języku polskim. Posiada oczywiście swój odpowiednik – szybkie randki, jednakże mało kto go używa. Historia speed dating’u zaczęła się oczywiście w USA, a jej korzenie mają trochę wspólnego z… religią! Tak, tak szybkie randki zostały wymyślone w 1998 w Los Angeles przez Yaacova Deyo, który był… rabinem. Pomysł rabina chwycił i obecnie idea szybkich randek jest znana i popularna na całym świecie.

Na czym polegają szybkie randki? W sali spotyka się kilkanaście: kobiet i mężczyzn, którzy siadają naprzeciwko siebie. Mają ok. 5-10 min, aby się poznać. Po ich upływie zmieniają miejsce i zaczynają rozmowę z kolejną osobą. Uczestnicy otrzymują kwestionariusze, na których po zakończeniu zabawy zaznaczają, czy chcieliby kontynuować znajomość z danym rozmówcą. Jeśli dwie osoby wybiorą siebie nawzajem, przekazujemy im kontakt.

Organizujemy Chrześcijański Randki dla pięciu grup wiekowych:

student: 18-25 dziewczyny, 18-25 mężczyźni

młodzi: 22-30 kobiety , 24-32 mężczyźni

standard: 25-35 kobiety, 27-38 mężczyźni

kwiat wieku: 35-45 kobiety, 35-45 mężczyźni

druga młodość: 45 +

IMPREZA:

Udział w imprezach tanecznych to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu i zawieranie nowych znajomości. Średnio raz w miesiącu Chrześcijańscy Single organizują swoją imprezę. Czym różni się oferowane przez nas wydarzenie od innych klubowych dyskotek? Naszym celem jest przede wszystkim ułatwienie poznania się nowych osób i połączenia ich w pary, a taniec przy gorących rytmach najpopularniejszych przebojów z różnych nurtów muzycznych – tylko ułatwia sprawę! Jeśli jesteście “nietaneczni” również znajdziecie coś dla siebie – na każdej imprezie organizujemy specjalnie dla Was szereg konkursów i zabaw integracyjnych, które mają Wam ułatwić przełamanie pierwszych lodów i nawiązanie nowych relacji i kontaktów towarzyskich 🙂 Mało? Warto nadmienić, że podczas imprezy można spróbować swoich sił w karaoke oraz skorzystać z innych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla Was, w których wymyślaniu nie ustajemy 🙂

Organizowane przez nas imprezy cieszą się niesłabnącą popularnością od 14 lutego 2015 r., w których bierze udział nawet 700 osób.

REKOLEKCJE/MSZA ŚWIĘTA

Jako chrześcijanie całe nasze życie powierzamy Bogu. Również poszukiwanie drugiej połówki, zawieranie nowych znajomości, nawiązywanie relacji. Chcemy aby w poszukiwaniu osoby, z którą będziemy mogli spędzić resztę życia towarzyszyło nam światło Ducha Świętego. Dlatego staramy się regularnie uczestniczyć i organizować Msze Św. dla Singli, podczas których modlimy się o naszych przyszłych współmałżonków. Cyklicznie – dwa razy do roku organizujemy rekolekcje dla singli podczas których wsłuchujemy się w Słowo Boże i oczywiście modlimy się o znalezienie miłości 🙂 Oprócz tego zarówno Msze Św. jak też rekolekcje są również wspaniałą możliwością do zawarcia nowych znajomości, być może takich na całe życie 🙂

SZKOLENIA/WARSZTATY/KONFERENCJE

Stworzyliśmy unikalną ofertę szkoleń – skierowaną tylko dla singli.

Zapraszamy ekspertów, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą pomagają singlom w szukaniu miłości. Doradzają jak o siebie zadbać zarówno zewnętrznie jak i duchowo, co zrobić aby poszukiwanie miłości zakończyło się sukcesem, jak budować zdrowe, oparte na wzajemnym szacunku relacje. Zdobyta wiedza wzmocni Waszą pewność siebie. Niebywałe efekty daje również wymiana doświadczeń oraz informacji pomiędzy uczestnikami organizowanych przez nas wydarzeń. Dzięki nam macie niepowtarzalną okazję pod okiem profesjonalistów zdobyć umiejętności, które dodadzą dynamiki kontaktom interpersonalnym oraz dostaniecie wielką dawkę wiedzy i motywacji do zmiany swojego życia na lepsze w oparciu o wartości chrześcijańskie.

 

Portal randkowy

Internet oferuje szeroki wachlarz możliwości sprzyjających nawiązywaniu znajomości. Portale społecznościowe, portale randkowe, aplikacje. Łatwo się w tym wszystkim pogubić. Czyha w nim wiele pułapek oraz niestosownych propozycji. Czy katolicy mogą zawierać znajomości przez internet? My naszym członkom gwarantujemy poczucie komfortu. Nasz portal dedykujemy ludziom, którzy kierują się w życiu chrześcijańskimi wartościami i z szacunkiem podchodzą do drugiego człowieka.Użytkownicy naszego portalu mają okazję poznać ludzi, którzy wyznają takie same wartości. Mogą to zrobić w każdym miejscu i w każdym czasie.  

Kontak

Masz pytanie napisz, odpiszemy wkrótce.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account