CHRZEŚCIJAŃSKIE RANDKI:

Speed dating – kolejna obcobrzmiąca nazwa, która zagościła w języku polskim. Posiada oczywiście swój odpowiednik – szybkie randki, jednakże mało kto go używa. Historia speed dating’u zaczęła się oczywiście w USA, a jej korzenie mają trochę wspólnego z… religią! Tak, tak szybkie randki zostały wymyślone w 1998 w Los Angeles przez Yaacova Deyo, który był… rabinem. Pomysł rabina chwycił i obecnie idea szybkich randek jest znana i popularna na całym świecie.

IMPREZA:

Udział w imprezach tanecznych to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu i zawieranie nowych znajomości. Średnio raz w miesiącu Chrześcijańscy Single organizują swoją imprezę. Czym różni się oferowane przez nas wydarzenie od innych klubowych dyskotek? …….

Rekolekcje, Msza Święta

Jako chrześcijanie całe nasze życie powierzamy Bogu. Również poszukiwanie drugiej połówki, zawieranie nowych znajomości, nawiązywanie relacji. Chcemy aby w poszukiwaniu osoby, z którą będziemy mogli spędzić resztę życia towarzyszyło nam światło Ducha Świętego.

Warsztaty, Szkolenia, Konferencje

Stworzyliśmy unikalną ofertę szkoleń – skierowaną tylko dla singli.

Zapraszamy ekspertów, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą pomagają singlom w szukaniu miłości. Doradzają jak o siebie zadbać zarówno zewnętrznie jak i duchowo, co zrobić aby poszukiwanie miłości zakończyło się sukcesem, jak budować zdrowe, oparte na wzajemnym szacunku relacje. Zdobyta wiedza wzmocni Waszą pewność siebie.

Kontak

Masz pytanie napisz, odpiszemy wkrótce.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account