Ładowanie Wydarzenia

Chrześcijańskie Randki (speed dating) KRAKÓW grupa: STANDARD

  • To event minęło.
chrześcijańskie randki
27pl

Szczegóły

Data:
Luty 16
Czas:
18:30 - 21:00
Koszt:
27pl
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Prestige Music Club
Dietla 75
Kraków, małopolskie 31-050 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://prestigemusicclub.pl/

Speed dating, czyli tzw. szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. Pomysł powstał w 1998 w Los Angeles i szybko okazało się, że to doskonały sposób na znalezienie drugiej połówki. To rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, w których cierpimy na brak czasu. Jeżeli jesteś osobą, która przeżyła już kilkadziesiąt nieudanych randek, znasz już wszystkie osoby z kręgu znajomych, przekonałeś się, że poznawanie ludzi w internecie często przynosi zawód, a jednocześnie jesteś człowiekiem wartościowym i lubisz wyzwania to świetnie trafiłeś.

Speed dating – ok, ale dlaczego „chrześcijański”? Na nasze spotkania przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi.

Na czym polegają szybkie randki? W sali spotyka się kilkanaście: kobiet i mężczyzn, którzy siadają naprzeciwko siebie. Mają ok. 5-10 min, aby się poznać. Po ich upływie zmieniają miejsce i zaczynają rozmowę z kolejną osobą. Uczestnicy otrzymują kwestionariusze, na których po zakończeniu zabawy zaznaczają, czy chcieliby kontynuować znajomość z danym rozmówcą. Jeśli dwie osoby wybiorą siebie nawzajem, przekazujemy im kontakt.

Przedział wiekowy dla grupy STANDARD: 25-35 kobiety , 27-38 mężczyźni

Cena:
27 zł – przedpłata
50 zł – płatność na miejscu (tylko gotówką)

Po szybkich randkach zapraszamy wszystkich na imprezę w klubie Prestige Music Club.

Prosimy wszystkich o przybycie 10 min przed czasem rozpoczęcia Chrześcijańskich Randek, abyśmy mogli zacząć punktualnie!

Bilety

Kontak

Masz pytanie napisz, odpiszemy wkrótce.

Wysyłanie
X
- Enter Your Location -
- or -
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Utwórz konto