Ładowanie Wydarzenia

Chrześcijańskie Randki (speed dating) Warszawa grup MŁODZI

chrześcijańskie randki
33pl

Szczegóły

Data:
Luty 23
Czas:
18:30 - 21:30
Koszt:
33pl
Wydarzenie Category:

Organizator

Ewa Sztreker
Email:
ewa.sztreker@chrzescijanscysingle.pl
Strona internetowa:
www.chrzescijanscysingle.pl

Miejsce

Klub Hybrydy
Złota 7/9
Warszawa, Mazowieckie 00-120 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://hybrydy.com.pl/

Speed dating, czyli tzw. szybkie randki to coraz bardziej popularna możliwość poznawania nowych ludzi. Pomysł powstał w 1998 w Los Angeles i szybko okazało się, że to doskonały sposób na znalezienie drugiej połówki. To rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów, w których cierpimy na brak czasu. Jeżeli jesteś osobą, która przeżyła już kilkadziesiąt nieudanych randek, znasz już wszystkie osoby z kręgu znajomych, przekonałeś się, że poznawanie ludzi w internecie często przynosi zawód, a jednocześnie jesteś człowiekiem wartościowym i lubisz wyzwania to świetnie trafiłeś.

Speed dating – ok, ale dlaczego „chrześcijański”? Na nasze spotkania przychodzą ludzie, którzy otwarcie głoszą swoje przywiązanie do wartości wypływających z wiary w Boga i zapisanych w Piśmie Świętym. Jesteśmy zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwala najlepiej scementować relacje między ludźmi.

Na czym polegają szybkie randki? W sali spotyka się kilkanaście: kobiet i mężczyzn, którzy siadają naprzeciwko siebie. Mają ok. 5-10 min, aby się poznać. Po ich upływie zmieniają miejsce i zaczynają rozmowę z kolejną osobą. Uczestnicy otrzymują kwestionariusze, na których po zakończeniu zabawy zaznaczają, czy chcieliby kontynuować znajomość z danym rozmówcą. Jeśli dwie osoby wybiorą siebie nawzajem, przekazujemy im kontakt.

Przedział wiekowy dla grupy MŁODZI: 22-30 kobiety , 24-32 mężczyźni

Cena:
33 zł – przedpłata
50 zł – płatność na miejscu (tylko gotówką)

Po szybkich randkach zapraszamy wszystkich na imprezę w klubie Hybrydy.

Prosimy wszystkich o przybycie 10 min przed czasem rozpoczęcia Chrześcijańskich Randek, abyśmy mogli zacząć punktualnie!

Bilety

dostępne 5
Bilet dla mężczyzn33 
dostępne 9
Bilet dla kobiet33 

Kontak

Masz pytanie napisz, odpiszemy wkrótce.

Wysyłanie
X
- Enter Your Location -
- or -
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Utwórz konto